Angle view of a business team discussing the future of their company on the foreground

O firmie

Laboratorium Kosmetyczne Joanna to dynamicznie rozwijająca się polska firma działająca na rynku od ponad 35 lat.  Swoją działalność zaczynaliśmy od produkcji kosmetyków do pielęgnacji włosów, jednak w 2007 roku weszliśmy również w segment produktów do pielęgnacji ciała. Obecnie w swoim portfolio posiadamy ponad 500 produktów i jesteśmy wiodącym graczem na rynku koloryzacji, depilacji oraz peelingów myjących.

Free Happy Woman Enjoying Nature. Beauty Girl Outdoor. Freedom concept. Beauty Girl over Sky and Sun. Sunbeams. Enjoyment.

Misja firmy

Misją Spółki jest specjalizacja w produkcji kosmetyków, które w pełni zaspokajają potrzeby konsumentów w zakresie szeroko rozumianej pielęgnacji włosów i ciała. Markę Joanna charakteryzuje zaufanie, jakość poparta badaniami aplikacyjnymi oraz elastyczność i nowoczesność. Stale przyglądamy się trendom rynkowym, śledzimy najnowsze osiągnięcia kosmetologii oraz odpowiadamy na oczekiwania naszych Klientów, dostarczając im produkty charakteryzujące się wysoką jakością oraz przyjazną ceną.

Zobacz film o nas

Katalogi

Poznaj naszą ofertę dla partnerów

Aktualizacja 25.03.2019

Aktualizacja 26.09.2018

Szukasz więcej informacji?

Znajdź naszego dystrybutora lub przedstawiciela handlowego w Twoim regionie