ULTRAPLEX: przełom w regeneracji włosów

7 lipca 2016

shutterstock_1123715817

Jak działa Ultraplex?

Głównym zadaniem tego kosmetyku jest odbudowa i stabilizacja mostków dwusiarczkowych, które łączą ze sobą łańcuchy kreatynowe, z których budowana jest struktura włosa. Ultraplex przywracają włosom naturalną strukturę naruszoną przez farbowanie, rozjaśnianie, a także częste prostowanie czy suszenie. Co więcej, Ultraplex działa nie tylko na już uszkodzonym włosie, pomaga także wzmacniać go już w trakcie wykonywania zabiegów fryzjerskich.
Działanie Ultraplexu można sprowadzić do trzech najważniejszych etapów:
• nr 1 – aktywator wnikający we włókna włosa, intensywnie wzmacniający wiązania strukturalne i zapobiega łamaniu się włosów. Wystarczy połączyć go z wybranym produktem do koloryzacji czy rozjaśniania, a pomoże on odbudować mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa. Proporcja, którą polecamy to 1 g aktywatora na 10 g farby koloryzującej.
• nr 2 – stabilizator zamykający łuski na powierzchni włosa zapewnia mu długotrwałą wytrzymałość, sprężystość i blask. Skorzystaj z niego tuż po zmyciu farby koloryzującej z włosów.
• nr 3 – regenerator chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, powstającymi przy suszeniu czy prostowaniu. To serum odżywcze, które nakładane przez myciem włosów w dniu następujące po koloryzacji trwale utrzymuje włosy w rewelacyjnej kondycji.

Aby utrzymywać efekty regeneracji na dłużej skorzystaj także z innych produktów linii Ultraplex. Szampon dostosowany jest do każdego typu włosów. Ma łagodną recepturę bez SLS i SLES, barwników i silikonów, dlatego spokojnie korzystać mogą z niego osoby z alergiami czy wrażliwe na substancje chemiczne. Dodatkowo zawiera aktywne składniki, które stabilizują wspomniane wcześniej mostki dwusiarczkowe we włosach. Po myciu nałóż na włosy odżywkę, która stanowi dopełnienie całego procesu regeneracji. Stosowana do każdego mycia będzie wsparciem dla Twoich włosów.

Czekamy na Wasze komentarze opisujące efekty kuracji Ultraplexem. Zauważyłyście zdecydowaną poprawę?