MultiLASHES: Twoje rzęsy nigdy nie były piękniejsze

14 lipca 2016

shutterstock_421269880

Co to za magia?

Najważniejszym składnikiem aktywnym, który powoduje, że serum stymuluje wzrost rzęs jest Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (BIMATOPROST). Za tą skomplikowaną nazwą kryje się jedna z najskuteczniejszych substancji wspomagających pielęgnację rzęs: hamuje proces ich wypadania, działa odżywczo na wzrost, oraz wydłuża ich cykl życia. Efekty jego działania są zauważalne już po kilku tygodniach stosowania. Rzęsy stają się grubsze, gęstsze i wydłużone.
MultiLASHES zawiera także proteiny jedwabiu, które wnikając do cebulek włosów, odżywiają je a przez to działają na wygładzenie i nawilżenie ich struktury. Dla dodatkowego nawilżenia i wygładzenia zastosowaliśmy także kwas hialuronowy, czyli tak zwany „eliksir młodości” oraz panthenol.

Jak stosować preparat MultiLASHES?

Opakowanie MultiLASHES zawiera 4ml substancji, która spokojnie wystarczy aż pół roku stosowania. Zaleca się korzystanie z preparatu codziennie, lub co drugi dzień. Zabieg zajmuje około minuty i należy wykonywać go na noc po dokładnym demakijażu oczu. Po oczyszczeniu i osuszeniu rzęs i oczu z makijażu nałóż płyn jednym pociągnięciem aplikatora tuż przy nasadzie rzęs. Następnie podkręć rzęsy zalotką znajdującą się w opakowaniu. Ważne jest, aby nie aplikować serum na dolną linię rzęs i do wnętrza oka, ponieważ możliwe jest jego podrażnienie.
Jeśli zabieg będzie wykonywany systematycznie i dokładnie pierwsze zmiany zauważysz już po 3 tygodniach stosowania! Twoje oczy zyskają piękną, ciemną oprawę, nabiorą blasku, a rzęsy zyskają nową jakość i kondycję.
Posiadaczki słabych i rzadkich rzęs z całą pewnością docenią wspaniałe serum jakim jest MultiLASHES. Czekamy na Wasze opinie po testach! Zauważyłyście pozytywne zmiany? Podzielcie się tym z nami!